• Remonty Szczecin

  Cegły ozdobne

  Zajmujemy się układaniem cegieł ozdobnych
 • Remonty Szczecin

Cegły ozdobne

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Układanie cegieł ozdobnych

Na życzenie naszych Klientów firma "Krzyżak" podejmie się wykonania usługi, jaką jest położenie płytek cegłopodobnych wykonanych z gipsu. Jeżeli marzycie Państwo o posiadaniu muru z prawdziwej cegły, jednak z jakichś powodów nie możecie sobie na taki pozwolić, warto skorzystać z tej oferty.

Imitacja prawdziwej cegły

Płytki cegłopodobne charakteryzują się tym, że po położeniu prawie nie da się odróżnić ich od tych prawdziwych. Posiadają one podobną fakturę, oraz sposób ich ułożenia względem siebie, również jest podobny. Układanie ich odbywa się przy pomocy specjalnie do tego przystosowanego kleju.

 • wręczanie ulotek na postojach przez hostessy

 • historię trasy przejazdu kierowcy z mobilem reklamowym z GPS,
 • odtwarzanie nagrań reklamowych za pomocą megafonu,
 • dokumentację zdjęciową przejazdów i postojów,

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.