• Remonty Szczecin

  Tynkowanie ścian

  Oferujemy profesjonalne tynkowanie ścian - polecamy usługi
 • Remonty Szczecin

Tynkowanie ścian

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich..

Tynkowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych

Tynkowanie ścian w stanie surowym można zacząć dopiero po upływie około od 2-3 od 6 miesięcy od zakończenia prac związanych z budowaniem domu lub po upływie 2 miesięcy po betonowaniu podłoża. Ponieważ są to prace wymagające dużego nakładu czasu, doświadczenia, dokładności i staranności polecamy usługi naszych doświadczonych fachowców mających odpowiednie kwalifikacje i umięjętności oraz dysponujących odpowiednimi narzędziami i technologiami, którzy dokonają wyboru najbardziej odpowiednich materiałów budowlanych i przeprowadzą prace terminowo zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi i przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Korzystne ceny za usługi

Ponieważ odpowiedni dobór tynku do materiału z którego wykonana jest ściana i do rodzaju użytej zaprawy do spoin oraz staranne nałożenie masy tynkarskiej decyduje o jego trwałości, nasi pracownicy zanim przystąpia do właściwych prac tynkarskich najpierw pomogą Państwu dokonać wyboru najbardziej odpowiedniego rodzaju tynku, a samo nakładanie masy tynkarskiej poprzedza kontrola stanu podłoża i prawidłowe przygotowanie go do robót - poprzez usunięcie wszelkich nierówności i zabrudzeń.

Tynki gipsowe i cementowe

W naszej ofercie znajda Państwo usługę kładzenia tynków zarówno gipsowych jak i cementowych oraz cementowo-wapiennych:

 • Tynki gipsowe - w pomieszczeniach suchych, takich jak pokoje dzienne, salony, sypialnie lepiej sprawdzają się tynki gipsowe, mogą one być nakładane zarówno na cegłę, pustaki jak i również na beton. Z uwagi na higroskopijność gipsu stanowią one naturalny regulator wilgotności powietrza, dzięki czemu ściany są bardziej suche i ciepłe. Ponadto ich zastosowanie pozwala nadaje ścianom gładką powierzchnię, przez co są zalecane jako podkład pod tapetowanie, malowanie itp.

 • Tynki cementowe lub cementowo-wapienne – znajdują zastosowanie w pomieszczeniach wilgotnych jak np. łazienki, pralnie, kuchnie, pomieszczenia piwniczne. Cechują się dobrą paroprzepuszczalnością i świetnie się nadają jako podkład pod płytki ceramiczne.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.