• Remonty Szczecin

  Tapetowanie ścian

  Szybko i precyzyjnie położymy tapetę na ścianę
 • Remonty Szczecin

Tapetowanie ścian

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Tapetowanie ścian i zrywanie starych tapet

Kiedy obecna tapeta nie spełnia już naszych wymagań. Jest brudna, odchodzi od ściany lub zwyczajnie przestała się podobać, warto skorzystać z pomocy fachowców. Ich doświadczenie gwarantuje prawidłowe położenie nowej tapety.

Polecamy nasze prace

Zajmujemy się zrywaniem starych tapet, jeszcze zanim zostanie położona nowa. Wykonujemy takie zlecenia szybko i skutecznie. Już nie muszą się Państwo z tym męczyć. Wystarczy zlecić to naszej ekipie.

Kompleksowe usługi pokrywania ścian tapetą

Z naszą pomocą zmienią Państwo wystrój swojego wnętrza. Dodatkowo dostaniecie gwarancję solidnie wykonanej pracy. Już nie raz musieliśmy poprawiać robotę po "fachowcach", którzy wykonali ją źle i jeszcze zainkasowali wynagrodzenie.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.