• Remonty Szczecin

  Prace glazurnicze

  Układanie glazury, terakoty oraz skuwanie starych kafli
 • Remonty Szczecin

Prace glazurnicze

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Układanie glazury

Glazura to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie. Stosuje się ją także i do dekorowania ścian. Ważne, aby wybór glazury odpowiadał wystrojowi wnętrza, w którym chcemy ją położyć. Nasza firma zajmuje się właśnie układaniem glazury w Państwa domach. Tego typu prace lepiej powierzyć profesjonalistom, jeżeli chcemy aby służyła nam przez długie lata. Zapewnia ona trwałość i zabezpiecza przed przenikaniem wody. Nadaje ścianom kolor, gładkość i połysk.

Układanie gresu

Gres to inaczej jednolita w strukturze płytka ceramiczna. Formuje się ją z kamionki szlachetnej. Następnie się ją prasuje, a później wypala w temperaturze 1200 - 1300 stopni Celsjusza. Gres nadaje się do stosowania zarówno na zewnątrz budynków jak i w środku. Dzieje się tak, ponieważ jest mrozoodporny i odporny na wilgoć. Podobnie jest wytrzymały na ścieranie.

Układanie terakoty

Nazwa terakota pochodzi od słów terra - ziemia i cotta - wypalona. Są to wyroby z dobrze oczyszczonej i wypalonej gliny. Znajdują one zastosowanie w zdobieniu. Już w starożytności stosowano ją z dobrym skutkiem. Współcześnie używa się jej najczęściej w postaci płytek podłogowych i ściennych. Firma "Krzyżak" zajmuje się układaniem terakoty w Państwa domu.

Skuwanie starych kafli

Przed przystąpieniem do właściwego remontu, należy pozbyć się starych, niepotrzebnych już płytek. Można co prawda położyć nowe na stare. Jednak to może w jakimś stopniu, zmniejszyć wymiary pomieszczenia. Skuwanie powinno się zostawić do roboty profesjonalistom. Dzięki temu unikniemy uszkodzeń ściany.

Układanie mozaiki różnego rodzaju

Mozaikę można w obecnych czasach kupić już w gotowym zestawie. Najczęściej sa one wykonane ze szkła, ceramiki, gresu lub kamienia. Problem może jednak stanowić położenie jej. Mozaika położona przez amatora lub pseudo specjalistę wygląda po prostu brzydko, i może nie przetrwać długo. Firma "Krzyżak" posiada niezbędne przy tego typu pracach doświadczenie i chętnie Państwa wyręczy.

Montaż cokołów ciętych i gotowych

Wśród usług wykończeniowych wykonywanych przez naszą firmę proponujemy także montaż cokołów przypodłogowych, zarówno z  gotowych płytek ceramicznych jak i z kafli ciętych na miejscu przez nas. Dzięki dokładnemu dopasowaniu płytek oraz precyzyjnemu cięciu i fazowaniu końcówek pod odpowiednim kątem przez naszych doświadczonych fachowców płytkarzy cokoły będą idealnie przylegać do ścian i podłóg, a w narożnikach płytki będą idealnie złożone i dopasowane.

Cięcie kafli pod kątem 45 stopni

Cięcie kafli pod kątem 45 stopni inaczej nazywane jest fazowaniem. Polega na usuwaniu materiałów na krawędziach przedmiotu. Najczęściej wykonuje się je przy pomocy odpowiednich wierteł, noży tokarskich, pilników oraz specjalistycznych urządzeń elektryczno - gazowych. Za przykład może posłużyć faza długości i kąta w stosunku 1x45. Nasza firma "Krzyżak" posiada zarówno odpowiedni sprzęt, a także wymagane doświadczenie do jego użycia. Dlatego też umieściliśmy tą usługę w swoim katalogu wykonywanych prac.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.