• Remonty Szczecin

  Kamienie naturalne

  Oferujemy układanie kamieni naturalnych lub gipsowych
 • Remonty Szczecin

Kamienie naturalne lub gipsowe

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Układanie kamieni naturalnych oraz gipsowych

Firma "Krzyżak" ze Szczecina zajmuje się między innymi usługami kładzenia kamieni naturalnych jak i gipsowych. Kamienie naturalne lub gipsowe - stanowią  jeden z najdłużej znanych i najtrwalszych materiałów budowlanych. Jest to rozwiązanie skierowane do tych z Państwa, którzy cenią klasyczne, trwałe i estetyczne realizacje w swoim domu.

Kładzenie i fugowanie kamieni

Używane są w formie nieobrobionej (głaz), obrobionej (ciętej, szlifowanej, rozdrobnionej) lub przetworzonej (stopionej, zmielonej). Zaletami tego surowca są np. unikatowe wzornictwo, różnorodność faktur i ekologiczne bezpieczeństwo. Znajduje on wielorakie zastosowanie w budownictwie. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy ułożą kamienie w miejscu wskazanym przez naszych Klientów. Dodatkowo zajmujemy się fugowaniem. 

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.