• wylewki betonowe Szczecin

  Wylewki betonowe

  Przygotowanie wylewek z betonu starannie i solidnie
 • wylewki betonowe Szczecin

Wylewki betonowe

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Idealnie równe posadzki

Firmy remontowo-budowlana „Krzyżak” oferuje usługi wylewania podłóg i posadzek o technologii wykonania i z użyciem materiałów zgodnie z projektem budowlanym i życzeniem klienta. Wykonane przez nas, przy użyciu specjalistycznego sprzętu posadzki i podłogi charakteryzuje wysoka wytrzymałość i idealnie równa powierzchnia -  od jakości i wypoziomowania wylewki zależy bowiem czy ułożona na niej podłoga będzie równa, trwała i elegancka.

Polecamy wylewki w naszym wykonaniu

W naszej ofercie dostępne są zarówno wylewki cementowe, betonowe jak i samopoziomujące się:

 • Wylewki betonowe - stosowane, kiedy jest potrzebny podkład pod podłogi o większej grubości i nośności niz podkład cementowy, wykonuje się je z betonu C12/15-C20/25 przy użyciu spalinowej pompy do betonu typu mixokret. Tak samo jak przy innych rodzajach wylewek, należy pod ścianami pozostawić szczelinę dylatacyjną, a w przypadku powierzchni powyżej 30 m2 należy także wykonać dylatacje pośrednie. W przypadku umieszczenia instalacji ogrzewania podłogowego wylewka staje się również płyta grzejną

 • Wylewki cementowe - tradycyjne wylewki przygotowywane na bazie mieszanki cementu portlandzkiego, piasku i wody, stosuje się je do wylewania podkładów o grubości do 8-10 cm. Cechuje je wytrzymałość, odporność na wodę, ale też często trzeba je wzmocnić siatką zbrojącą. Ich wadą jest też długi czas schnięcia.

 • Wylewki samopoziomujące się - po rozrobieniu wodą uzyskują półpłynną konsystencję, dzięki czemu same rozpływają się podłożu niwelując jego nierówności. Nie wymagające zbrojenia, stosowane są do wylewania podkładów o grubości od 2 do 30 milimetrów, oraz do układania wylewki na podłożach zniszczonych, drewnianych, ogrzewanych oraz na izolacji z wełny lub styropianu.

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.