• Remonty Szczecin

  Docieplanie budynków

  Zapewniamy wysokiej jakości prace w zakresie docieplania
 • Remonty Szczecin

Docieplanie budynków

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

Prace termomodernizacyjne

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy z firmy remontowo - budowlana 'Krzyżak" podejmują się wszelkich prac związanych z docieplaniem budynków, zarówno jedno-  jak i wielorodzinnych. Podstawowym celem prac termorenowacyjnych, czyli docieplania budynków jest zmniejszenie przenikalności cieplnej budynku, a tym samym jego lepsza izolacja termiczna, poprzez nałożenie na jego ściany dodatkowych warstw izolacji termicznej i zabezpieczenie ich przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Wysokiej klasy prace

Nasze prace w zakresie docieplania budynku obejmują:

 • Przygotowanie podłoża - ocena stanu podłoża, oczyszczanie starej powierzchni z zabrudzeń, wyrównanie ściany przy użyciu zapraw wyrównujących, zagruntowanie powierzchni tynku, zabezpieczenie powierzchni ściany przed grzybami i porostami (jeśli wymagane).

 • Montaż izolacji termicznej - klejenie i montaż płyt izolacyjnych styropianowych lub z wełny mineralnej

 • Kołkowanie - dodatkowe przymocowanie do ściany nałożonej już warstwy izolacyjnej za pomocą specjalnych kołków, ma to istotne znaczenie zwłaszcza w budynkach wysokich i narażonych na działanie wiatru.

 • Montaż warstwy zbrojącej - montaż siatki zbrojącej i zabezpieczeń narożników (np. otworów drzwiowych i okiennych) chroniących warstwę termoizolacyjną

 • Tynkowanie - nałożenie tynku cienkowarstwowego na dotychczas położone warstwy izolacyjne i zbrojące

Remonty Szczecin
- skuteczne i szybkie

Solidne prace budowlane, wykończeniowe oraz dekoracyjne

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

DBAMY O JAKOŚĆ
Firma remontowo-budowlana "Krzyżak" dokłada wszelkich starań, by jakość oferowanych prez nas usług remontowych, budowlanych, elektroinstalacyjnych i wykończeniowych zawsze była na najwyższym poziomie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb inwestorów, czego efektem jest zadowolenie Klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne i rekomendacje. Szczycimy się tym, że nasza działalność cieszy się Państwa zaufaniem.
CIESZYMY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ KLIENTÓW
Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką firmy remontowo-budowlanej "Krzyżak". Najwyższa jakość usług, dotrzymywanie terminów realizacji, solidność i rzetelność wykonywanych przez nas prac i usług oraz przystępne ceny to nasze priorytety. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością niezależnie od tego czy inwestorem jest klient indywidualny, spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa, instytucja publiczna czy też przedsiębiorstwo prowadzące działalność gospodarczą.
POSIADAMY SPORE DOŚWIADCZENIE
Renoma naszej firmy poparta jest wieloletnią praktyką na rynku krajowym jak i zagranicą oraz doświadczonym zespołem pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy zawsze chętnie służą Państwu swoją radą i pomocą.

Firma remontowo - budowlana "Krzyżak"

Kompleksowe i wszechstronne
usługi remontowe
 • Dane kontaktowe:

  Paweł Krzyżanowski
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. +48 695 868 201

Copyright © 2022 www.remonty-szczecin.eu Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.