• Szpachlowanie i gładzenie ścian

  Wygładzimy i wyrównamy ściany w Panstwa domach

  Jeśli ściany w Państwa wymagają położenia gładzi szpachlowej i wyrównania, to powinniście zainteresować się naszą ofertą. Zlecenie, którego się podejmiemy wykonamy solidnie i terminowo. Odpowiednio przygotujemy ściany do dalszej pracy.

  Profesjonalizm to nasze drugie imię. W branży remontowo - budowlanej działamy nie od dziś. Wykonaliśmy wiele zleceń o różnym charakterze, co zaowocowało zdobyciem doświadczenia zawodowego. Zapraszamy do podjęcia współpracy.

 • Tapetowanie w Szczecinie

  Położona przez nas tapeta przetrwa długie lata

  Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" zajmuje się między innymi tapetowaniem ścian. Kiedy stara tapeta już nie cieszy Państwa oka tak jak dawniej, lub zwyczajnie odchodzi od ściany, pora pomyśleć o nowej. Polecamy się do zrealizowania tej usługi.

  Zajmujemy się także zrywaniem starych, niepotrzebnych juz tapet. Wykonujemy tą usługę szybko, sprawnie i bez robienia bałaganu. Tak przygotowane ściany, również możemy pokryć nową tapetą. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą.

 • Kładzenie glazury i terakoty

  Położymy glazurę, gres i terakotę szybko i solidnie

  Firma "Krzyżak" specjalizuje się w układaniu gresu, glazury, terakoty. Jeśli chcecie Państwo, aby położyć je szybko i solidnie to polecamy się. Najlepiej powierzyć pracę komuś kto się na tym zna, aby efekt końcowy nie okazał się rozczarowujący.

  Wszystkie prace wykonujemy profesjonalnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Satysfakcja Klienta to dla nas priorytet. Posiadamy niezbędne doświadczenie zawodowe, które wyrobiliśmy sobie podczas naszej działalności w branży.

 • Kładzenie płytek Szczecin

  Niezawodne płytki ceramiczne

  Pracownicy firmy remontowo - budowlanej "Krzyżak" ze Szczecina specjalnie dla Państwa potrzeb zrealizują zlecenie ułożenia płytek ceramicznych. Można je położyć w każdym pomieszczeniu, najczęściej wybierana jest jednak kuchnia i łazienka.

  Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, dostają Państwo gwarancję, że wszystkie prace zostaną wykonane w terminie, oraz będą wyróżniać się starannością. Wykonujemy też poprawki po innych firmach.

 • Regipsy - ścianki z płyt g-k

  Skutecznie postawimy ścianki działowe

  W przypadku, kiedy zachodzi potrzeba podzielenia pomieszczenia na mneijsze części, najlepszym rozwiązaniem jest postawienie ścianek z płyt gipsowo - kartonowych. Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" chętnie je dla Państwa wykona.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas przeprowadzania prac remontowo - budowlanych zarówno w kraju jak i za granicą. Decydując się na zlecenie usługi naszej firmie, otrzymują Państwo gwaranancję prawidłowego wykonania pracy.

 • Montaż drzwi

  Profesjonalny montaż stolarki drzwiowej

  Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym montażu drzwi, ościeżnic i elementów stolarki drzwiowej. Korzystając z usług naszej firmy  masz pewność że drzwi będą nie tylko funkcjonalne ale i estetycznie wkompowane w fasadę budynku.

  Wysoka jakość usług, nowoczesne technologie budowlane i wykończeniowe oraz terminowa realizacja zleceń to nasza dewiza. Teraz także Państwo mogą dołączyć do grona klientów zadowolonych z naszych usług budowlanych i remontowych.

 • Malowanie Szczecin - prace malarskie

  Malujemy ściany na zewnątrz i wewnątrz obiektów

  Firma "Krzyżak" działająca na terenie Szczecina, charakteryzująca się długotrwałą działalnością remontowo - budowlaną, chętnie pomaluje co tylko sobie Państwo zażyczą. Przez lata praktyki, nabraliśmy umiejętności w zakresie malowania.

  Stosujemy wysokojakościowe farby, najlepszych producentów dostępnych na rynku. Gwarantuje to długotrwały efekt, który oprze się próbie czasu, oraz zmiennym warunkom atmosferycznym. Zapraszamy do kontaktu.

 • Instalacje elektryczne

  Usługi elektroinstalacyjne w Szczecinie

  Szczecińska firma remontowo - budowlana "Krzyżak" oferuje szeroki zakres usług elektroinstalacyjnych obejmujących zarówno budownictwo jedno- i wielorodzinne  jak i pojedyńcze mieszkania.

  W ramach naszych usług wykonujemy montaż, wymianę i modernizację wewnętrznych linii zasilających, szaf i rozdzielnic, domowych instalacji odbiorczych i oświetleniowych oraz aparatury łączeniowej i zabezpieczającej.

 • Instalacje wodno - kanalizacyjne

  Oferujemy montaż instalacji wod - kan

  Firma "Krzyżak" z siedzibą w Szczecinie, oferuje usługi związane z instalacjami wodno - kanalizacyjnymi. Jeśli potrzeba zamontowac urządzenia sanitarne, położyć rury kanalizacyjne lub zapewnić podłączenie wody, to nasi pracownicy chętnie się tym zajmą.

  Branża remontowo - budowlana to nasza specjalność. Do wszystkich prac podchodzimy z profesjonalizmem. Przyświeca nam dewiza "Klient nasz Pan". To właśnie Państwa zadowolenie z wykonanej przez nas usługi jest najwazniejsze. Zapraszamy do kontaktu.

 • Ocieplanie ścian Szczecin

  Prace termomodernizacyjne w Szczecinie

  Podejmujemy się wszelkich prac związanych z docieplaniem budynków, zarówno jedno-  jak i wielorodzinnych, które w rezultacie pozwolą Państwu znacznie ograniczyć straty energii cieplnej, a co za tym idzie koszty ogrzewania.

  Nasze usługi cechuje profesjonalizm, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów oraz terminowość wykonanych robót. Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych.

 • Montaż okien

  Estetyczne i funkcjonalne okna

  W ramach naszej oferty prac budowlanych nasza firma świadczy usługi fachowego dopasowania, doboru i wreszcie montażu okien oraz parapetów. Nasi fachowcy sprawią, że okna będą nie tylko będą ładnie komponować się z fasadą ale i będą funkcjonalne.

  Aby spełnić indywidualne życzenia klienta mamy w ofercie szeroki wybór wariantów wykonania okien i stolarki okiennej obejmujący różnorodne materiały, wzornictwo  i kolorystykę - okna drewniane, z tworzyw sztucznych PCV, aluminiowe.

 • Remonty mieszkań w Szczecinie

  Kompleksowe i wszechstronne usługi remontowe

  Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

  Mając na celu najwyższą jakość usług nasze prace budowlane i remontowe prowadzimy korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych dostarczanych przez renomowanych producentów.

Glazura, gres i terakota

Układanie glazury

Glazura to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie. Stosuje się ją także i do dekorowania ścian. Ważne, aby wybór glazury odpowiadał wystrojowi wnętrza, w którym chcemy ją położyć. Nasza firma zajmuje się właśnie układaniem glazury w Państwa domach. Tego typu prace lepiej powierzyć profesjonalistom, jeżeli chcemy aby służyła nam przez długie lata. Zapewnia ona trwałość i zabezpiecza przed przenikaniem wody. Nadaje ścianom kolor, gładkość i połysk.

Układanie gresu

Gres to inaczej jednolita w strukturze płytka ceramiczna. Formuje się ją z kamionki szlachetnej. Następnie się ją prasuje, a później wypala w temperaturze 1200 - 1300 stopni Celsjusza. Gres nadaje się do stosowania zarówno na zewnątrz budynków jak i w środku. Dzieje się tak, poniewaz jest mrozodporny i odporny na wilgoć. Podobnie jest wytrzymały na ścieranie.

Układanie terakoty

Nazwa terakota pochodzi od słów terra - ziemia i cotta - wypalona. Są to wyroby z dobrze oczyszczonej i wypalonej gliny. Znajdują one zastosowanie w zdobieniu. Już w starożytności stosowano ją z dobrym skutkiem. Współcześnie używa się jej najczęściej w postaci płytek podłogowych i ściennych. Firma "Krzyżak" zajmuje się układaniem terakoty w Państwa domu.

Skuwanie starych kafli

Przed przystąpieniem do właściwego remontu, należy pozbyć się starych, niepotrzebnych juz płytek. Można co prawda położyć nowe na stare. Jednak to może w jakims stopniu, zmniejszyć wymiary pomieszczenia. Skuwanie powinno się zostawić do roboty profesjonalistom. Dzięki temu unikniemy uszkodzeń ściany.

Układanie mozaiki różnego rodzaju

Mozaikę można w obecnych czasach kupić już w gotowym zestawie. Najczęściej sa one wykonane ze szkła, ceramiki, gresu lub kamienia. Problem może jednak stanowić położenie jej. Mozaika położona przez amatora lub pseudo specjalistę wygląda po prostu brzydko, i może nie przetrwać długo. Firma "Krzyżak" posiada niezbędne przy tego typu pracach doświadczenie i chętnie Państwa wyręczy.

Montaż cokołów ciętych i gotowych

Wśród usług wykończeniowych wykonywanych przez naszą firmę proponujemy także montaż cokołów przypodłogowych, zarówno z  gotowych płytek ceramicznych jak i z kafli ciętych na miejscu przez nas. Dzięki dokładnemu dopasowaniu płytek oraz precyzyjnemu cięciu i fazowaniu końcówek pod odpowiednim kątem przez naszych doświadczonych fachowców płytkarzy cokoły będą idealnie przylegać do ścian i podłóg, a w narożnikach płytki będą idealnie złożone i dopasowane.

Cięcie kafli pod kątem 45 stopni

Cięcie kafli pod kątem 45 stopni inaczej nazywane jest fazowaniem. Polega na usuwaniu materiałów na krawędziach przedmiotu. Najczęściej wykonuje się je przy pomocy odpowiednich wierteł, noży tokarskich, pilników oraz specjalistycznych urządzeń elektryczno - gazowych. Za przykład może posłużyć faza długości i kąta w stosunku 1x45. Nasza firma "Krzyżak" posiada zarówno odpowiedni sprzęt, a także wymagane doświadczenie do jego użycia. Dlatego też umieściliśmy tą usługę w swoim katalogu wykonywanych prac.