• Szpachlowanie i gładzenie ścian

    Wygładzimy i wyrównamy ściany w Panstwa domach

    Jeśli ściany w Państwa wymagają położenia gładzi szpachlowej i wyrównania, to powinniście zainteresować się naszą ofertą. Zlecenie, którego się podejmiemy wykonamy solidnie i terminowo. Odpowiednio przygotujemy ściany do dalszej pracy.

    Profesjonalizm to nasze drugie imię. W branży remontowo - budowlanej działamy nie od dziś. Wykonaliśmy wiele zleceń o różnym charakterze, co zaowocowało zdobyciem doświadczenia zawodowego. Zapraszamy do podjęcia współpracy.

  • Instalacje wodno - kanalizacyjne

    Oferujemy montaż instalacji wod - kan

    Firma "Krzyżak" z siedzibą w Szczecinie, oferuje usługi związane z instalacjami wodno - kanalizacyjnymi. Jeśli potrzeba zamontowac urządzenia sanitarne, położyć rury kanalizacyjne lub zapewnić podłączenie wody, to nasi pracownicy chętnie się tym zajmą.

    Branża remontowo - budowlana to nasza specjalność. Do wszystkich prac podchodzimy z profesjonalizmem. Przyświeca nam dewiza "Klient nasz Pan". To właśnie Państwa zadowolenie z wykonanej przez nas usługi jest najwazniejsze. Zapraszamy do kontaktu.

  • Regipsy - ścianki z płyt g-k

    Skutecznie postawimy ścianki działowe

    W przypadku, kiedy zachodzi potrzeba podzielenia pomieszczenia na mneijsze części, najlepszym rozwiązaniem jest postawienie ścianek z płyt gipsowo - kartonowych. Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" chętnie je dla Państwa wykona.

    Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas przeprowadzania prac remontowo - budowlanych zarówno w kraju jak i za granicą. Decydując się na zlecenie usługi naszej firmie, otrzymują Państwo gwaranancję prawidłowego wykonania pracy.

  • Instalacje elektryczne

    Usługi elektroinstalacyjne w Szczecinie

    Szczecińska firma remontowo - budowlana "Krzyżak" oferuje szeroki zakres usług elektroinstalacyjnych obejmujących zarówno budownictwo jedno- i wielorodzinne  jak i pojedyńcze mieszkania.

    W ramach naszych usług wykonujemy montaż, wymianę i modernizację wewnętrznych linii zasilających, szaf i rozdzielnic, domowych instalacji odbiorczych i oświetleniowych oraz aparatury łączeniowej i zabezpieczającej.

  • Montaż drzwi

    Profesjonalny montaż stolarki drzwiowej

    Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym montażu drzwi, ościeżnic i elementów stolarki drzwiowej. Korzystając z usług naszej firmy  masz pewność że drzwi będą nie tylko funkcjonalne ale i estetycznie wkompowane w fasadę budynku.

    Wysoka jakość usług, nowoczesne technologie budowlane i wykończeniowe oraz terminowa realizacja zleceń to nasza dewiza. Teraz także Państwo mogą dołączyć do grona klientów zadowolonych z naszych usług budowlanych i remontowych.

  • Tapetowanie w Szczecinie

    Położona przez nas tapeta przetrwa długie lata

    Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" zajmuje się między innymi tapetowaniem ścian. Kiedy stara tapeta już nie cieszy Państwa oka tak jak dawniej, lub zwyczajnie odchodzi od ściany, pora pomyśleć o nowej. Polecamy się do zrealizowania tej usługi.

    Zajmujemy się także zrywaniem starych, niepotrzebnych juz tapet. Wykonujemy tą usługę szybko, sprawnie i bez robienia bałaganu. Tak przygotowane ściany, również możemy pokryć nową tapetą. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą.

  • Kładzenie płytek Szczecin

    Niezawodne płytki ceramiczne

    Pracownicy firmy remontowo - budowlanej "Krzyżak" ze Szczecina specjalnie dla Państwa potrzeb zrealizują zlecenie ułożenia płytek ceramicznych. Można je położyć w każdym pomieszczeniu, najczęściej wybierana jest jednak kuchnia i łazienka.

    Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, dostają Państwo gwarancję, że wszystkie prace zostaną wykonane w terminie, oraz będą wyróżniać się starannością. Wykonujemy też poprawki po innych firmach.

  • Remonty mieszkań w Szczecinie

    Kompleksowe i wszechstronne usługi remontowe

    Firma remontowo - budowlana "Krzyżak" w Szczecinie specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych i wszechstronnych remontów mieszkań w Szczecinie. Podejmujemy się wszelkich prac remontowych, wykończeniowych oraz malarskich.

    Mając na celu najwyższą jakość usług nasze prace budowlane i remontowe prowadzimy korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych dostarczanych przez renomowanych producentów.

  • Montaż okien

    Estetyczne i funkcjonalne okna

    W ramach naszej oferty prac budowlanych nasza firma świadczy usługi fachowego dopasowania, doboru i wreszcie montażu okien oraz parapetów. Nasi fachowcy sprawią, że okna będą nie tylko będą ładnie komponować się z fasadą ale i będą funkcjonalne.

    Aby spełnić indywidualne życzenia klienta mamy w ofercie szeroki wybór wariantów wykonania okien i stolarki okiennej obejmujący różnorodne materiały, wzornictwo  i kolorystykę - okna drewniane, z tworzyw sztucznych PCV, aluminiowe.

  • Malowanie Szczecin - prace malarskie

    Malujemy ściany na zewnątrz i wewnątrz obiektów

    Firma "Krzyżak" działająca na terenie Szczecina, charakteryzująca się długotrwałą działalnością remontowo - budowlaną, chętnie pomaluje co tylko sobie Państwo zażyczą. Przez lata praktyki, nabraliśmy umiejętności w zakresie malowania.

    Stosujemy wysokojakościowe farby, najlepszych producentów dostępnych na rynku. Gwarantuje to długotrwały efekt, który oprze się próbie czasu, oraz zmiennym warunkom atmosferycznym. Zapraszamy do kontaktu.

  • Kładzenie glazury i terakoty

    Położymy glazurę, gres i terakotę szybko i solidnie

    Firma "Krzyżak" specjalizuje się w układaniu gresu, glazury, terakoty. Jeśli chcecie Państwo, aby położyć je szybko i solidnie to polecamy się. Najlepiej powierzyć pracę komuś kto się na tym zna, aby efekt końcowy nie okazał się rozczarowujący.

    Wszystkie prace wykonujemy profesjonalnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Satysfakcja Klienta to dla nas priorytet. Posiadamy niezbędne doświadczenie zawodowe, które wyrobiliśmy sobie podczas naszej działalności w branży.

  • Ocieplanie ścian Szczecin

    Prace termomodernizacyjne w Szczecinie

    Podejmujemy się wszelkich prac związanych z docieplaniem budynków, zarówno jedno-  jak i wielorodzinnych, które w rezultacie pozwolą Państwu znacznie ograniczyć straty energii cieplnej, a co za tym idzie koszty ogrzewania.

    Nasze usługi cechuje profesjonalizm, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów oraz terminowość wykonanych robót. Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych.

Docieplanie budynków

Prace termomodernizacyjne

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy z firmy remontowo - budowlana 'Krzyżak" podejmują się wszelkich prac związanych z docieplaniem budynków, zarówno jedno-  jak i wielorodzinnych. Podstawowym celem prac termorenowacyjnych, czyli docieplania budynków jest zmniejszenie przenikalności cieplnej budynku, a tym samym jego lepsza izolacja termiczna, poprzez nałożenie na jego ściany dodatkowych warstw izolacji termicznej i zabezpieczenie ich przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Nasze prace w zakresie docieplania budynku obejmują:

  • przygotowanie podłoża - ocena stanu podłoża, oczyszczanie starej powierzchni z zabrudzeń, wyrównanie ściany przy użyciu zapraw wyrównujących, zagruntowanie powierzchni tynku, zabezpieczenie powierzchni ściany przed grzybami i porostami (jeśli wymagane).
  • montaż izolacji termicznej - klejenie i montaż płyt izolacyjnych styropianowych lub z wełny mineralnej
  • kołkowanie - dodatkowe przymocowanie do ściany nałożonej już warstwy izolacyjnej za pomocą specjalnych kołków, ma to istotne znaczenie zwłaszcza w  budynkach wysokich i narażonych na działanie wiatru.
  • montaż warstwy zbrojącej - montaż siatki zbrojącej i zabezpieczeń narożników (np. otworów drzwiowych i okiennych) chroniących warstwę termoizolacyjną
  • tynkowanie - nałożenie tynku cienkowarstwowego na dotychczas położone warstwy izolacyjne i zbrojące